Jídlo a čas

My se postaráme o Jídlo, vy si užijte Čas navíc

1_jidlo

Ne nadarmo se jmenujeme jako dvě velmi důležité věci v životě. Jsme Jídlo a Čas. Nová možnost, jak i v práci jíst chutně a vyváženě bez zbytečných starostí s přípravou.

Na začátku našeho konceptu stála myšlenka spojit skvělé jídlo a minimum času s jeho přípravou či objednáním. Firmám tak nabízíme delivery službu jakožto alternativu k vlastní kantýně a zajímavý zaměstnanecký benefit, který zajistí bezstarostné stravování na každý den.

Věříme, že oběd u pracovního stolu může chutnat stejně dobře jako ve špičkové restauraci, jen je potřeba k jeho přípravě přistupovat stejně vážně. A přesně to jsme se rozhodli začít dělat od výběru surovin, přes způsob přípravy, až po uskladnění a přepravu.

Využíváme metodu šokového zchlazení, která zachová maximum chutí, živin, vůní a barev. Ohřáté jídlo z krabičky díky tomu chutná jako právě dovařená specialita. V této formě se stihnou najíst i ti, kdo se pod tíhou pracovních úkolů většinu týdne odbývají, nebo rovnou hladoví. Asi ani nemusíme říkat, že tento styl (ne)stravování nemá příliš pozitivní dopad na pracovní výkony, zdraví a duševní pohodu. 

 

Jak služba funguje?

Každý den ráno mezi 8 a 11 hodinou vám náš kurýr doveze jídlo. Až udeří hlad, oběd bude čekat v lednici, ohřejete si ho v klasické mikrovlnné troubě a můžete rovnou jíst. Žádné přemýšlení, odkud dnes objednáte, ani zdlouhavé čekání na rozvážku. Zda si objednáte jedno jídlo na jeden den, nebo rovnou obědy na celý týden, už záleží jen na vás. 

 

1_jidlo s folii

Vybere si každý!

Hlavní jídla máme rozdělena do tří skupin, a to Pasta, Maso a rýže, Specialita. Specialita je často šťavnatý steak nebo ryba. Z menších jídel je v kategorii Sendvič na výběr obložený chléb v masové i vegetariánské verzi. Dále v naší nabídce najdete kaše. Střídáme ovesné, rýžové s ovocem a oříšky nebo domácí pribináček. A v neposlední řadě máme saláty a sushi. Nově nabízíme i ovocná smoothie.

Benefity, které určitě oceníte:

                 Každý den můžete vybírat až z 6 jídel

                 Máme masové i vegetariánské verze

                 Vše je čerstvě uvařeno a zchlazeno

                 Jídlo vám vydrží v lednici až 4 dny

                 Používáme kompostovatelné obaly

                   Domluvte si s námi schůzku a nadchněte (nejen) vaše zaměstnance novinkou ve stravování.

Vaše jediná on-line restaurace

Uvařeno šéfkuchařem,
doručeno k Vám domů nebo do práce.

Jste unavení z firemní kantýny, nemáte čas si zajít na oběd do restaurace nebo jen chcete mít zajištěné kvalitní jídlo na celý den?

MenuJak to funguje

Čerstvé suroviny.

Spolupracujeme s místními farmáři, abychom vám vařili ze sezónních surovin.

Jsme on-line restaurace.

Nejsme žádná krabičková dieta, přesto po našich jídlech nebudete mít hlad ani Vám nebude těžko. A bude Vám chutnat.

Vaříme ze sezonních surovin od lokálních dodavatelů.

Pokud to jde snažíme se servírovat Vám vše v bio kvalitě. Navíc ho dodáváme v kompostovatelných krabičkách.

Každý den vaříme minimálně šest jídel.

Ať už chcete snídani, oběd nebo večeři, u nás si vyberete! Naši šéfkuchaři mají léta zkušeností z předních českých restaurací.

Vaše jídlo je připravené vždy,
když jste připraveni i vy.

Dobrou chuť!

Tento týden vaříme

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení